close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل سئو و سئو سایت - 2

کلمات کلیدی هدف را پیدا کنید

چهارشنبه 09 تير 1395
12:36

کلمات کلیدی هدف را پیدا کنید

کلمات کلیدی هدف

ترین استراتژی موثر SEO کلمه کلیدی است برای رقابت با شور و نشاط برای قرار دادن بالا در پیشنهادات کلمه کلیدی محبوب ترین توسط برنامه ریز گوگل کلید واژه برای یک عبارت کلیدی داده بازگشت.

 

اگر پاسخ شما "درست است،" شما در شرکت خوب است، اما شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر.

 

تماشاگران آلی بازدید کنندگان استراتژی توسعه به وب سایت چاپ و نشر خود را در خیل و کارآمد تبدیل بازدید کننده به یک وفادار، مشتاق، مخاطب درگیر که آدرس های ایمیل به صورت چسبیده در پایگاه داده مخاطبان خود را واقع - همه بدون پرداخت یک پنی به گوگل.

 

 دانلود یک نسخه رایگان از تماشاگران آلی استراتژی توسعه کتاب ما است.

در سطح، هدف برای کلمات کلیدی مثل تابلو سفال نقش برجسته  و سفال و سرامیک و .... جستجوگرها محبوب ترین به نظر می رسد مانند یک استراتژی خوب. اما در واقعیت، آن را می توانید مانند تلاش برای پیروزی در جنگ با باشد. بچه ها بزرگ با بازوکا ممکن است شما را خلع سلاح می.

 

این واقعیت کمتر شناخته شده است، اگر استراتژی کلمه کلیدی خود را در جستجوگرها است که تنها شرایط بسیار محبوب و رقابتی هدف قرار دادن، شانس خود را برای موفقیت در جستجوگرها حداقل است. متناوبا، شما ممکن است بخواهید برای حل و فصل با هدف به اهداف کوچکتر ... و موفقیت.

 

در اینجا نحوه تصمیم گیری در بهترین جستجوگرها استراتژی کلمه کلیدی برای وب سایت شما.

 

یک استراتژی موثر در جستجوگرها با تحقیقات گسترده آغاز می شود. مطمئنا، شما باید بدانید که عبارت های کلیدی اغلب توسط مشتریان خود را در بازار جستجو. با این حال، که اطلاعات به تنهایی کافی برای هدایت تلاش های خود را در جستجوگرها و ایجاد محتوای سرمقاله کلمه کلیدی غنی درست نیست.

 

فراتر از به سادگی "جستجو اغلب،" شما نیاز به دانستن تعداد: چگونه بسیاری از جستجو در هر ماه در هر عبارت کلمه کلیدی منحصر به فرد در جهان کلمه کلیدی خود را انجام داده است.

 

در نهایت، شما همچنین نیاز به دانستن چه رقابت است برای کسانی که عبارات: چگونه بسیاری از صفحات در حال حاضر در خدمت آن دسته از عبارات.

 

حقیقت ساده اما اغلب نادیده گرفته این است: یک مسابقه محبوبیت در درون جهان کلمه کلیدی خود را وجود دارد، و برخی از عبارت های کلیدی بسیار بیش از دیگران استفاده می شود. که می تواند یک رقابت شدید ایجاد - و اغلب وب سایت خود را به جاذبه را به نفع خود ندارد.

 

دعوا کلمه کلیدی شما می توانید برنده

اگر شما در انجام محاسبات ریاضی، شما متوجه یک خطر کلید واژه رتبه بندی در داخل هر خوشه کلمه کلیدی را در جهان کلمه کلیدی خود را وجود دارد، و این اطلاعات می تواند کمک به اولویت بندی انتخاب های خود را. شما ممکن است کشف کنند که آن را غیر عاقلانه به هدف قرار دادن عبارت های کلیدی محبوب ترین، به خصوص اگر در بسیاری از رقابت برای آن عبارات وجود دارد.

 

بهترین استراتژی SEO کلمه کلیدی است برای هدف قرار دادن عبارت کلمه کلیدی که در محبوبیت کم اهمیت تر باشد، و برای که است که رقابت کمی وجود دارد.

 

برای استفاده از یک استعاره اقتصادی، شما به دنبال برای تقاضا نسبتا کم و عرضه کم است.

 

برنامه ریز گوگل کلید واژه می تواند به شما تقاضا است.

 

اگر شما یک حساب AdWords، گوگل به شما اجازه استفاده از برنامه ریز گوگل کلید واژه آن است.

 

پس از ورود، این گزینه را انتخاب "جستجو برای ایده های کلمه کلیدی و گروه آگهی جدید است."

 

سپس، وارد موضوع شما فکر می کنم شما می خواهید به ارسال. برای مثال، اگر شما می خواهید برای ارسال یک پست وبلاگ در مورد چگونه به طبخ تخم مرغ، صفحه نمایش شما ممکن است مانند تصویر زیر نگاه کنید. شما همچنین می توانید در کلمات شما می خواهم به حذف از جستجو کلمه کلیدی خود را، و یا انتخاب تنها به جستجو برای کلمات کلیدی محبوب ترین در یک کشور یا منطقه خاص اضافه کنید.

 

کلمه کلیدی پژوهش

 

با کلیک بر روی "دریافت ایده" را فشار دهید، و سپس بر روی "کلید واژه ایده" تب کلیک کنید برای دیدن کلمات کلیدی مختلف محبوب مربوط به عبارت جستجو وارد کرده اید.

 

صفحه نمایش در 11.02.20 AM 2014/05/07 شات

 

از اینجا، شما خواهید دید که چگونه بسیاری از مردم در حال جستجو برای هر یک از عبارت در هر ماه. برای عبارت اصلی خود را، "چگونه به طبخ تخم مرغ،" شما که 2400 نفر در هر ماه برای جستجو که عبارت را مشاهده کنید. همچنین 6600 نفر جستجو برای "چگونه به طبخ تخم مرغ" و 5400 برای وجود دارد "راه هایی برای طبخ تخم مرغ است." به همین ترتیب، 2400 جستجو برای وجود دارد "که چگونه به طبخ تخم مرغ آب پز."

 

انتخاب برخی از کلمات کلیدی شما می خواهم مبتنی بر رقابت، و سپس به مرحله بعدی پیدا کردن رقابت خود ادامه دهند. (توجه: بر خلاف گذشته، ما شاهد شواهد به تازگی که گوگل singulars و جمع مانند "تخم مرغ" و "تخم مرغ" در نظر به همان کپی رایتر در همه جا تورم آه امداد..)

 

برای این کار، به سایت گوگل بروید و جستجو برای عبارت کلمه کلیدی خود را در نقل قول. چرا به نقل از؟ نه لزوما با هم - در حالی که بسیاری از کاربران از آنها استفاده نمی، شما را به دلیل غیر این صورت نتایج جستجوی شما هر صفحه ای که تا به "چگونه به طبخ" و "تخم مرغ" در جایی بر روی صفحه شامل است. که از به شما استفاده نمی کند، بنابراین همیشه به یاد داشته باشید کسانی که به نقل.

 

متاسفانه، عبارت اصلی خود را، "چگونه به طبخ تخم مرغ" بیش از 2 میلیون صفحه رقابت در گوگل، که به معنی آن خواهد شد بسیار سخت برای بسیاری از ناشران به رتبه بسیار در گوگل در این مدت است. بسیاری از عبارت های کلیدی دیگر انتخاب بالا رقابت و حتی بیشتر.

 

صفحه نمایش در 11.05.22 AM 2014/05/07 شات

 

برای پیدا کردن عبارت های کلیدی شما یک شانس بهتر از رتبه بندی در، پایین خود را از لیست نتایج برای پیدا کردن چیزی با رقابت جستجو معقول تر است.

 

"چگونه به طبخ تخم مرغ آب پز" تنها 155،000 صفحات رقابت.

 

و عبارت کلمه کلیدی "چه مدت به جوش تخم مرغ" است 74،000 جستجوی افراد برای که عین عبارت هر ماه، و تنها 38،000 صفحات رقابت وجود دارد.

 

صفحه نمایش در 11.10.43 AM 2014/05/07 شات

 

این چیزی است که ما می خواهم یک کلمه کلیدی فیلمهای پاسخ به دلیل احتمال بودن تونست یک صفحه یک وضعیت برای این کلمه کلیدی بالا تنها با 38،000 صفحات رقابت است. و اگر شما می توانید برای این کلمه کلیدی در رتبه بالا، شما در حال رفتن به درصد بالایی از کسانی که 74،000 جستجوگران، برابری به 888،000 جستجو در هر سال است.

 

تماشاگران آلی بازدید کنندگان استراتژی توسعه HandbookDrive به وب سایت چاپ و نشر خود را در خیل و کارآمد تبدیل بازدید کننده به یک وفادار، مشتاق، مخاطب درگیر که آدرس های ایمیل به صورت چسبیده در پایگاه داده مخاطبان خود را واقع - همه بدون پرداخت یک پنی به گوگل.

 

 دانلود یک نسخه رایگان از تماشاگران آلی استراتژی توسعه کتاب ما است.

با استفاده از شاخص رقابت کلید واژه (KCI)

این رابطه تقاضا به مسابقه توسط شاخص رقابت کلید واژه (KCI) اندازه گیری شد.

 

KCI برداشت برآورد سالانه جستجو (جستجو به صورت ماهیانه جهانی گرفته شده از برنامه ریز کلید واژه، ضرب 12 ماه) توسط تعدادی از نتایج موتورهای جستجو مطابقت دقیق (رقابت) در یک نقطه در زمان تقسیم شده است. در مثال بالا، شما باید 888،000 برداشت برآورد سالانه تقسیم بر 38000، برابری KCI از 23.

 

همه این داده ها، از جمله تعدادی از صفحات وب سایت های موجود، جستجو، و KCI، آن را بخشی از آنچه که ما گزارش دید گوگل (GVR)، که ما استفاده برای پیگیری خود ما و عملکرد SEO مشتریان ما تماس بگیرید.

 

"نقطه شیرین" برای تلاش های خود را در جستجوگرها است که اغلب یک عبارت کلمه کلیدی با KCI بالا. در Mequoda روزانه، ما به طور کلی هر عبارت کلمه کلیدی با KCI از 0.5 و یا بهتر به نظر یک مقدار بالا، هدف کم خطر است. یک عبارت کلیدی با KCI از 0.1-0.49 یک هدف B درجه است. هر چیزی با یک KCI پایین تر است به طور کلی یک هدف معقول و منطقی برای Mequoda روزانه و بسیاری از مشتریان ما است.

 

همانطور که شما ممکن است قادر به بگویید، "چه مدت به جوش تخم مرغ" یک KCI بسیار چشمگیر است، اما این تنها دقیقه زمان برای پیدا کردن آن. اگر شما یک مقاله در مورد نوشته بود "چگونه به طبخ تخم مرغ"، مقاله خود را به شبکه جهانی وب برای همیشه، هرگز دوباره دیده می شود غرق.

 

قدرت ظریف از "چگونه به"

قدرت ظریف از "چگونه به"

 

در اینجا یک نکته که هر ویرایشگر آنلاین و تبلیغات باید بدانید.

 

بسیاری از مردم با تایپ کردن کلمات شروع جستجوی خود را "چگونه به" و فعل را در کادر پرس و جو. اضافه کردن "چگونه به" و افعال به عبارت های کلیدی شما می توانید در رتبه بندی بهینه شود. تست آن با GKP و خودتان ببینید.

 

نتیجه: اگر شما حجم و رقابت در نظر نیست، موفقیت خود را در جستجوگرها تصادفی خواهد بود.

 

دید گزارش گوگل شما را قادر به هدف قرار دادن، ردیابی و مدیریت تلاش جستجوگرها و نتایج خود را. با گذشت زمان، آن را نشان دهد که آیا شما به درستی خطر SEO خاص کلیدواژه هدف ارزیابی شده است.

 

شاید مهم ترین، GVR شما و تیم چاپ و نشر آنلاین شما را قادر خواهد برای کشف بهترین عبارات SEO کلید واژه به هدف قرار دادن برای جذب ترافیک آلی با کیفیت بالا به وب سایت شما.

هنگامی که آن را به کار می آید - SEO یک هیولا منحصر به فرد است، چرا که بر خلاف بسیاری از بازارهای عمودی، شما محصولات، روابط فروشنده، کانال های توزیع نیاز ندارد، و یا حتی راه اندازی سرمایه است.

 

SEO بدون استراتژی کسب و کار است مانند گرفتن رعد و برق در یک بطری

 

اما بدون استراتژی مناسب، اعمال نفوذ جستجو برای کسب و کار می تواند بسیاری مانند تلاش برای گرفتن رعد و برق در یک بطری احساس می کنم.

 

در این پست من می خواهم به طریق ایجاد یک مدل فرصت کلمه کلیدی به پروژه برآورد درآمد از جستجوگرها به گام. شما همچنین می توانید از پست قبلی من با تحقیقات بازار جستجوگرها شروع قبل از سوخت گیری تا موتورهای کسب و کار خود را.

 

من می خواهم به انجام این 2 برابر:

 

با یک مدل ساده شده برای کمک به توسعه مفهوم اولیه، و سپس

با یک مدل مبتنی بر فرض دقیق به عنوان مثال

این رویکرد به معنای به شما کمک کند وزن فرصت کلید واژه های مختلف و کشف که در آن اولویت های خود را در جستجوگرها باید متمرکز شود. مطمئن شوید که شما با استفاده از این در رابطه با تجزیه و تحلیل رقابتی SEO و در حال اعمال نفوذ در صفحه بهینه سازی برای URL هدف شما است.

 

فهرست مطالب [پنهان کردن]

1 مدل کلید واژه فرصت ساده

2 تنظیم برای رقابت

3 در مورد کسانی که وزن رقابتی

4 اجازه ساخت یک مورد آزمون

5 برآورد هزینه های توسعه شما

6 برآورد درآمد خود را

7 مدل پیشرفته کلید واژه فرصت

8 فرضیات در شروع مطالعه

9 اندازه گیری احتمال بازگشت - ارزیابی بر اساس MER

10 تنظیم بر اساس عملکرد واقعی

11 در نتیجه گیری

مدل کلید واژه فرصت ساده

مدل ساده است که به منظور به شما در مورد پیامدهای هزینه در مقابل درآمد در نظر بازگشت SEO فکر.

 

برای درآمد من خواهد شد با استفاده از فرمول زیر، که در آن حجم جستجوی ماهانه نماینده [دقیق] جستجو از ابزار کلمه کلیدی گوگل است.

 

 

 

ارزش تبدیل بسته به هدف از مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها خود را، به عنوان مثال، متغیر خواهد بود. سایت های تجارت الکترونیک می تواند به طور متوسط ​​ارزش سفارش که در آن سایت های نسل سرب ممکن است به طور متوسط ​​ارزش سرب خود را در هر مورد استفاده کنید، مطمئن شوید که شما با استفاده از یک مقدار دلار واقعی استفاده کنید.

 

ارزش یک کلمه کلیدی بسیار ذهنی است بر اساس تبدیل خود را، و در نتیجه شما نیاز به استفاده از نرخ تبدیل-هدف خاص برای سفارشی کردن این فرمول را به تناسب کسب و کار خود را.

 

برای متوسط ​​SERP کلیک کنید از طریق من ترجیح می دهم به استفاده از یک اندازه کلی به پروژه بازده از سناریوهای بزرگتر، برای مثال اگر من یک مدل به هدف قرار دادن صفحه 1 از گوگل من یک نرخ کلیک 6.1٪ استفاده طراحی شده است، اما اگر مدل به طور خاص بود با تمرکز بر 5 رتبه های بالا من 12.1٪ استفاده کنید. این تنها با شروع من چهره نقطه.

 

اگر شما می خواهید به استفاده از اقدامات تقریبی بیشتر از متوسط ​​کلیک کنید از طریق برای رتبه بندی دقیق، یک مطالعه موردی بسیار مفید از تیرکمان بچه گانه SEO در SERP CTR تولید این نمودار دوست داشتنی (برای بزرگنمایی کلیک کنید).

 

 

 

تیرکمان بچه گانه غواصی به جزئیات مطالعه خود را در اینجا در سئوموز، و بسیار به تازگی جف کنیون افکار خود را در SERP کلیک از طریق نرخ نوشته شده، بنابراین شما باید برخی از داده ها استارت.

 

18٪ خطوط به داده های عملکرد SERP تاریخی من از قبلا نزدیک تر داده ها از Optify است، که به پتانسیل یک CTR 36.5٪ برای موقعیت 1 # فرض گزارش شده است.

 

دانلود مدل کلید واژه فرصت

 

در صفحهگسترده شما خواهید دید 2 ورق وجود دارد؛ ساده و پیشرفته، و تمام ارزش هایی که درایو مدل به رنگ زرد برجسته.

 

با استفاده از مدل ساده برای رسیدن به معنایی اساسی چگونه همه چیز کار؛ چگونه مقادیر مختلف برای معیارهای متفاوت خواهد درآمد ماهانه خود را در کل تاثیر، و نترس به ایجاد تنظیمات و خلاق.

 

سعی کنید وارد ارزش طول عمر مشتری برای پیش بینی را در آینده دور یا پخت در اندازه گیری زمان در سایت و چگونه آستانه خاص ممکن است به نرخ تبدیل متغیر بالاتر منجر شود. اگر هدف شما این است که درایو خبرنامه، آن را اندازه گیری؛ در خارج از جعبه فکر می کنم! سپس به اشتراک گذاشتن آنچه شما انجام داد.

 

برای فرضیات هزینه من قصد دارم به استفاده از هزینه های متوسط ​​در ارتباط با توسعه یک URL هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی اصلی. در این سناریو من فرض وب سایت در حال حاضر دارای یک پایه از ترافیک ثابت، اما نه، می گویند 5000 بازدیدکننده داشته است در هر ماه یا بیشتر. این مهم است که توجه داشته باشید به دلیل آن را کاهش می دهد نیاز به ساخت لینک های اضافی و یا ارتقاء تبلیغات پرداخت برای پست برای به دست آوردن سیگنال رتبه به اندازه کافی به آن را به یک صفحه.

 

برای این مدل، هزینه های مرتبط با توسعه محتوا عبارتند از:

 

پژوهش

این نشان دهنده به طور متوسط ​​هزینه به انجام پس از سطح کلمه کلیدی پژوهش و تدوین یک ماتریس برای URL.

 

نوشته

این نشان دهنده افکار واقعی و نوشتن از همه از محتوا برای URL.

 

تولید

این نماینده ویرایش و تولید واقعی از محتوا است. غلط گیری نهایی، قالب بندی تصاویر، و بارگذاری به سیستم مدیریت محتوا برای انتشار.

 

نصب و راه اندازی برای رقابت

بخش مهمی از هر مدل کسب و کار خوب است برای رقابت نسبی تنظیم.

 

من با استفاده از اندازه گیری نسبی از دشواری کلمه کلیدی برای انجام این کار، هم به طور متوسط ​​اقتدار دامنه و یا رقابت شاخص، اما شما به راحتی می تواند با استفاده از نمره مشکل کلمه کلیدی.

 

در مدل ساده من آن را "میانگین CI SERP، اما آن را ندارد به، احساس رایگان به پرتاب متوسط ​​DA SERP در آن وجود دارد و همه چیز هنوز هم کار می کنند، فقط مطمئن شوید که شما را حفظ معیارهای خود را سازگار بین ستون G و وزن رقابتی در H2 و H3 (برای بزرگنمایی کلیک کنید).

 

 

 

در مورد کسانی که وزن رقابتی

H2 همراه: ضرب هزینه - چند برابر هزینه بسیار دقیقا آنچه در آن برای تلفن های موبایل مانند است. آن ضرب هزینه های خود را بر اساس آستانه رقابت شما در تنظیم.

 

این نشان دهنده بسیار گران است برای شما برای ایجاد محتوایی که می توانید برای یک رتبه بندی برای اولین بار از صفحه بر اساس قدرت نسبی وب سایت خود را به رقابت بپردازند. اگر وب سایت شما دارای یک DA 60، آن است که برای رفتن به آسان تر برای شما به رقابت در را SERP که در آن به طور متوسط ​​تنها 50 در مقابل 70 است.

 

H3 همراه: CI آستانه - این مقام و یا رقابت آستانه است که در آن گران تر می شود را برای شما به رقابت بپردازند.

 

این آستانه باید نسبتا به نمره اقتدار وب سایت خود را نزدیک می شود، بنابراین اگر شما یک DA 40، شما ممکن است بخواهید این مجموعه در 50.

 

لطفا توجه داشته باشید: همانطور که در مورد این مدل به طور کلی، هر دو از این اقدامات است که درایو طرف هزینه این ارزیابی بسیار ذهنی است. شما نیاز به آنها را شماره گیری در طول زمان، بنابراین شروع به محافظه کارانه و سعی کنید به جمع داده ها را از وب سایت خود را به طوری که این عنوان دقیق که ممکن است.

 

بیایید ساخت یک مورد آزمون

برای این مثال من می خواهم به استفاده از یک بازار جستجوگرها عمودی و تمرکز بر روی مجموعه ای از کلمات کلیدی مرتبط و نزدیک هم از نظر ارتباط معنایی و قصد کاربر مرتبط است.

 

فقط برای تفریح ​​من از جمله ابزار، خدمات، و نمایش داده شد مشاور (برای بزرگنمایی کلیک کنید).

 

کلمات کلیدی جستجوگرها صنعت

 

شما خواهید دید که همه از کلمه کلیدی بالا را در مدل لود اند و وصل در برخی از داده ها تبدیل آزمون.

 

من یک ستون با عنوان (اختیاری) که در آن شما می توانید در یک رتبه SERP خاص بین 1 تا 5 را وارد کنید و آن را به بازدید کنندگان بالقوه بر اساس ارزش CTR در F2 از طریق F6 وارد تنظیم ایجاد، در حال حاضر آن را با داده های CTR از تیرکمان بچه گانه SEO پیکربندی مطالعه موردی.

 

برای اینکه این قابل اجرا به وب سایت شما:

 

جایگزین کلمات کلیدی جستجوگرها با کلمات کلیدی خود را و [دقیق] حجم جستجوی ماهانه برآورد خود

هزینه های متوسط ​​خود را (یا کل هزینه به D6) را وارد کنید برای ایجاد یک URL جدید

در صورتی که شما مطمئن نیستید که چه هزینه های خود را، در اینجا یک رویکرد آنها را برآورد هستید:

 

برآورد هزینه های توسعه شما

هزینه هر کس متفاوت است و برخی از آنها ساده نیست.

 

بهترین کار خود را به طور متوسط ​​کردن آنچه در آن هزینه های تولید یک قطعه از محتوای از آغاز تا پایان، و سعی کنید به ترک کردن هر قطعه ای از توسعه چرخه زندگی.

 

به عنوان مثال، فرایند توسعه محتوای یک شرکت ممکن است شبیه به این:

 

 

 

سعی کنید به جوش پایین تمام هزینه های خود را به یک نرخ ساعتی و سپس آنها را به طور متوسط ​​در هر بخش عملکردی، بنابراین شما تا پایان با یک هزینه نماینده برای هر قطعه از روند خود را.

 

با این حال روند خود را کار می کند، سعی کنید برای گرفتن تمام هزینه. اگر تمام منابع خود را حقوق و دستمزد، کشف کردن آنچه نرخ ساعتی خود است و برآورد متوسط ​​زمان تولید خود را برای همه وظایف خود بر روی یک قطعه از محتوا است.

 

هنگامی که شما یک دسته در هزینه ها، ورودی آنها را به مدل در D3 از طریق D5، و یا قرار کل هزینه های خود را به D6.

 

برآورد درآمد خود را

درآمد است برای رفتن به یک کمی آسان تر برآورد، به خصوص اگر شما در حال حاضر تجزیه و تحلیل ترافیک و یا ردیابی در محل و شما دقیقا می دانند که چقدر شما در هر بازدید کننده و یا هر تبدیل را.

 

مدل راه اندازی به مراقبت از برآورد چگونه بسیاری از بازدید کنندگان شما می توانید در هر ماه و درآمد خود را در هر تبدیل دست آوردن است، همه شما نیاز به ارائه خود را است:

 

میانگین نرخ تبدیل، و

میانگین ارزش تبدیل

ورودی این به سلول B4 و B5، به ترتیب.

 

آیا می خواهید بدانید که چقدر SEO درآمد برای وب سایت خود ایجاد کند؟ تماس با ما در حال حاضر!

 

مدل پیشرفته کلید واژه فرصت

پیشرفته کلید واژه فرصت ها در DetailsHopefully در حال حاضر شما برخی از زمان برای تست کردن مدل ساده در صفحهگسترده گرفته ام. در حال حاضر زمان برای تمرین کردن به هزینه های خاص، تنظیم برای طیف وسیعی از متغیرها بر اساس اکتشافی مشخص تر از آن است.

 

در مدل ساده ما با استفاده از هزینه پایه و چند برابر، برای مدل پیشرفته ما هنوز هم فرض کنیم یک هزینه پایه، اضافه کردن در یک هزینه متوسط ​​در هر لینک و میزان تخفیف بر اساس برخی از عوامل رقابتی اضافی.

 

عوامل رقابتی ما استفاده خواهد کرد برای تقویت هزینه در مدل های پیشرفته می باشد:

 

مقامات دامنه (DA)، و

صفحه خودگردان (PA)

را به حساب هر دو ماهیت لگاریتمی از DA و PA من خواهد بود با استفاده از نرخ تخفیف برای هر یک از این معیارها، به محاسبه ارزش فعلی خالص برآورد به عنوان چند برابر ما استفاده می شود.

 

فرضیات در شروع مطالعه

اول مهم است که به درک کمی در مورد نرخ تنزیل.

 

هدف این است که اجازه می دهد برای مدل برای نوسانات و تفاوت های ظریف خاص از وب سایت خود را (بازدید کنندگان) تنظیم می شود.

 

لگاریتمی CurveThe بهترین راه برای شروع این است که مجموعه چند برابر هزینه محافظه کار (بالاتر در مقابل پایین تر) برای هر دو DA و PA و سپس شماره گیری در نرخ تنزیل برای کمک به نشان عوامل متغیر مانند عوامل رتبه بندی زمانی، پرس و جو سزاوار طراوت، و یا حتی تمایل نام تجاری .

 

پیام جدیدتر، وب سایت کمتر ایجاد می مسن تر، رقبای مقامات بالاتر خود برتر بودن - در SERP در تقریبا به صورت موردی متفاوت است.

 

به عنوان مقام وب سایت خود رشد می کند، لینک دستاوردهای پروفیل سرعت خود را، و ایجاد اعتماد - شما باید قادر به تنظیم میزان تخفیف رو به پایین به منعکس کننده هزینه کمتر برای رسیدن به صفحه 1 باشد.

 

من صفحات با DA / PA 50٪ کمتر از حد متوسط ​​SERP با تنها چند لینک ها و در عرض چند روز یا چند هفته کوتاه رتبه، گاهی اوقات. این نوع از نوسانات قابل پیش بینی نیست، اما این نمی هدف نهایی را در اینجا.

 

دلیل شما در حال ساخت فرضیات و شماره گیری در متغیرهای رتبه بندی این است که توسعه یک اقدام در یک منظور از قدر، بنابراین شما می توانید شروع به پروژه هزینه و عملکرد از بازگشت از جستجوگرها.

 

نصب و راه اندازی متریک به ضبط هزینه

 

حالا که شما به طور متوسط ​​هزینه خود را در هر URL، شما نیاز به کشف کردن تنظیمات برای مدل بر اساس عوامل خارجی اضافی و کار این به نرخ تنزیل خود را.

 

متوسط ​​هزینه هر لینک یک دشوار است، بنابراین توصیه من برای اهداف این مدل این است به استفاده از یک آستانه حداقل DA 30، به عنوان مثال هزینه لینک نماینده یک لینک از یک وب سایت با DA 30+ است.

 

نرخ تنزیل در حال رفتن به شما را در بیشتر زمان به منظور توسعه، که در آن به عنوان آستانه و خود را چند برابر شما باید قادر به کشف کردن در چند هفته باشد.

 

اگر شما می خواهم کمک به شروع کار، من خواهد شد ارسال برخی از نرخ تخفیف به عنوان مثال به مشترکان من - بنابراین اگر شما در حال حاضر، یک لحظه و ثبت نام برای به روز رسانی »

 

اندازه گیری احتمال بازگشت - ارزیابی بر اساس MER

MER مخفف نسبت بازده متوسط، و متریک استفاده برای ارزیابی فرصت های کلمه کلیدی است.

 

این یک محاسبه ساده انجام می شود با تقسیم درآمد کل توسط کل هزینه، شما یک فراهم می کند که در یک نگاه متریک برای اندازه گیری سودآوری است. MER از 1.0 بدان معنی است که شما حتی شکست و 100٪ ساخته شده از سرمایه گذاری اولیه خود را به عقب - بنابراین هر چیزی بیشتر از 1.0 سود نا مشروع است.

 

اگر شما در حال ردیابی تمام هزینه ها و درآمد خود را در سطح کلمه کلیدی، این متریک بزرگ ساده برای اندازه گیری ROI است. من تعیین کرده اند تا برخی از قالب بندی شرطی ساده در صفحهگسترده سلول MER بسیار مثبت ارائه سبز.

 

تنظیم بر اساس عملکرد واقعی

مدل کسب و کار خود را در جستجوگرها است به خوبی به عنوان داده های آن را بر روی ساخته شده است، بنابراین اگر شما می خواهید آن را قابل استفاده باشد، آن را باید دقیق است. جدا از زمان به روز رسانی و اصلاح مدل خود را به عنوان دقیق و نماینده کسب و کار شما به عنوان امکان پذیر است.

 

درمان آن را صادقانه و با احترام؛ اگر هزینه های خود را بالا برود، آنها را تغییر دهید. اگر شما دریابید که هزینه های حمل خود را برای گرفتن به صفحه 1 بالاتر، افزایش نرخ تخفیف شما.


سئو سایت های پیشرفته چگونه است

چهارشنبه 09 تير 1395
9:5

سئو سایت های پیشرفته چگونه است

سئو پیشرفته

 

پوشش "بپرسید سئو" جلسه در SMX پیشرفته است مانند پوشش یک نسخه گیک از اواخر شب نشان می دهد بحث با میزبان خود، دنی سالیوان. من سعی کنید به نگه دارید تا.

 

در پانل داریم:

 

گرگ Boser، بنیاد دیجیتال

تاد فریزن، مدیر استراتژی دیجیتال و SEO، Salesforce در

لورا Lippay، جستجو آلی و سرب بهینه سازی فنی، Netflix بکشد

Adria از Kyne، SEO مدیر شمال امریکا و AU / NZ، Vistaprint

به عنوان سالیوان آن را، "این جلسه که در آن ما پاسخ به تمام سوالات که گوگل را جواب ندهید دیروز [در AMA با وارد نمایید جستجو گوگل] است."

 

من قصد دارم به ارائه این در Q & A سبک به ماشه برخی از گوگل جعبه از طریق مسنجر پاسخ:

 

Q: بهترین توصیه برای تحکیم صفحات غیر ضروری؟

فریزن: ما بسیاری از نقشه برداری برای پیدا کردن مکان بهتر برای محتوا و انجام بسیاری از 301s. اگر محتوای غیر ضروری است و نه گرفتن هر گونه ترافیک، ما آنها را به پایین می برد. این صفحات واقعا غیر ضروری و اتلاف منابع خزیدن است. اغلب محتوای به دلایل شرکت های بزرگ (خارج از نام تجاری پیام و غیره) کشته شدند.

 

Q: بهترین سیستم مدیریت محتوا؟

Kyne: هر CMS ادعا می شود centerall SEO پسند. ما توصیه می کنیم مجموعه از ویژگی های محدود برای جلوگیری از افراد حلق آویز خود را با گزینه های بسیاری.

 

فریزن: این همه بستگی دارد که شما با آن انجام دهد. شما می توانید پیچ ​​کردن وردپرس اگر شما نمی دانید که چه کار می کنید.

 

Boser: اگر از آن بازدید همه چیز ScreamingFrog آهنگ، که یک لیست خوب است.

 

Lippay: من دوست دارم Pixelsilk.

 

س: دیروز، گوگل مدیر سایت موضوعات داغ تحلیلگر گری Illyes (methode) گفت به HTTPS آسان است. اندیشه ها؟

فریزن: اگر شما در حال اجرا یک سایت تجارت الکترونیک بزرگ با بالانسر بار و ذخیره Akamai را، و غیره، من به شما جرات به توسعه دهندگان شبکه خود را به این درخواست، به آنها می گوید که "گوگل گفت ما فقط به حال برای به روز رسانی یک گواهی یا چیزی" و ببینید که چگونه آنها پاسخ دهند.

 

Boser: بدانید که یک بار شما را، شما هرگز نمی توانید به عقب برگردید. اگر شما درخواست یک پیوند امن و تغییرمسیر به HTTP، مرورگر پیام "ناامن" است، که خوب نیست.

 

Kyne: من هنوز هم فکر می کنم مردم باید آن را انجام. ما در حال به ناچار در این مسیر حرکت. آن را فقط به عنوان آسان نیست گوگل می گوید آن است.

 

Boser: و همه چیز نیاز به رفتن امن، مانند اسکریپت های شخص ثالث. این نه SEO چیزی دست انداز همه انتظار.

 

Lippay: ما این کار را. رتبه بندی ما در نوسان بوده، اما هیچ چیز مهم، و ما کمی بدتر یک سال بعد است.

 

س: چگونه گوگل درمان می کند تغییر لینک در صفحه خود را.

Boser: این سایت شما. آیا بیش از حد در مورد تغییر لینک تاکید کرد. اگر شما به نگرانی درباره آن در این سطح، می توان آن را پوچ. اگر شما به استفاده از اطلاعات در مقیاس بزرگ مانند eBay، شما می توانید تغییر دهید را لینک کنید و ببینید مزایای بزرگ. هرست در حال انجام چیزی مشابه در حال حاضر.

 

س: در هنگام استفاده از برنامه های وابسته مانند SkimLinks، لینک دریافت هدایت می شوید. گوگل می گوید که درست انجام شود، این لینک ها برای SEO کار نمی کند. آیا این درست است؟

(بسیاری از خنده.)

 

Boser: اگر شما به انجام بازاریابی وابسته، شما می خواهید به انجام همه چیز شما می توانید مطمئن شوید گوگل هیچ ایده چه چیزی شما انجام می دهند.

 

Kyne: اگر صفحات وابسته به خود را در حال ارائه ارزش واقعی به مشتریان خود، و سپس شما احتمالا لازم نیست که در مورد آنها چگونه به شما پیوند نگران باشید. اگر آنها ناقص است، پس از آن شما باید احتمالا دوباره ارزیابی آنها.

 

Boser: من یک دایرکتوری فرعی که من در /robots.txt حذف به طوری که گوگل حتی نمی تواند لینک های وابسته من پیدا ایجاد کنید.

 

پرسش: در مورد محتوای پنهان؟

Lippay: اگر شما محتوای پنهان کرده اند، شاخص گوگل آن است، اما آنها ادعا می کنند آن را نمی خواهد به رتبه بندی مفید است. (توجه داشته باشید نویسنده: من شواهد کمی از این دیده می شود.)

 

س: اگر شما از یک نقشه سایت XML، آیا شما نیاز به یک نقشه سایت HTML؟

Boser: معماری خوب باید نقشه سایت HTML شما باشد. اگر شما نیاز به یک نقشه سایت HTML، شما ساخته شده است سایت خود را اشتباه است.

 

Lippay: صفحه اصلی Netflix.com می کند یک کار خوب از لینک دادن به ما نشان می دهد نیست، بنابراین نقشه سایت HTML هستند مجدد خوب تا زمانی که من به مردم در مورد crosslinks را متقاعد کنم. اما این نقشه HTML بزرگترین صفحات نیست، و گوگل به احتمال زیاد آنها را بی ارزش چرا که آنها بسیاری از مطالب ندارد. اما گاهی اوقات آن را به بهترین شما می توانید انجام دهید.

 

Boser: مشکل با نقشه HTML غیر فعال است آنها شروع به تبدیل شدن به یک چوب زیر بغل از آنجا که راه صفحات جدید در معماری به جای راه بهتر در UI اصلی مرتبط است.

 

س: آیا فنی SEO فقط آرایش؟

سالیوان: ما یک پست در فنی SEO هفته گذشته که باعث بسیاری از توییت بود.

 

Boser: من یک تقسیم کمی در آن مقاله هستم، در واقع. مارک های بزرگ بزرگ با وجود قابلیت های SEO خود و یا عدم آن رتبه. ما که تمام زمان را ببینید. بنابراین من می توانید ببینید که برخی ممکن است بگویند هیچ تکنولوژی بزرگ SEO برنده وجود دارد. گوگل دوست "Brands.com." اما کمتر شما را در زنجیره غذایی، مهم تر آن است که به چیز با تکنولوژی سمت راست، از آنجا که Google در مورد گرفتن حق سایت شما مهم نیست.

 

Lippay: هنگامی که شما با سایت های مختلف کار می کنند در همه زمان ها، شما را به مطمئن شوید که چه برای موقعیت های مختلف کار می کند. و شما می توانید ببینید که همان چیزی که همیشه در سایت های مختلف کار نمی کند.

 

فریزن: شما ممکن است یک نام تجاری بزرگ است که به خوبی انجام داشته باشد، اما پس از آن یک VP در می آید و می گوید: "ما در حال رفتن به replatform"، و به طور ناگهانی، شما نیاز به یک SEO فنی پیشرفته برای جلوگیری از از بین بردن سازمان است.

 

Boser: آیا شما رد دنیس به عنوان خوانده شده؟ او در مورد استفاده از اطلاعات به ساخت ابزار است که به صورت خودکار بسیاری از جستجوگرها برای دریافت برنده بزرگ سخن می گوید. این چیزی است که من SEO فنی تماس بگیرید. روز از ساخت هر چیزی یک H1 بیش از. یک چیز نابغه دنیس بود وقتی است که بی یک مورد بزرگ مانند عیسی بر روی نان تست، که تعداد زیادی از لینک دریافت کنید، پس از این رویداد بود، او را یک مرور کلی تاریخی از محتوا که ایجاد ارزش جستجوگرها تر ایجاد کنید. که SEO فنی است - تفکر خلاقانه.

 

س: ما در حال رفتن به سقوط ناوبری ما برای سایت تلفن همراه ما. که رتبه بندی تاثیر می گذارد؟

فریزن: این همه در مورد اجرای است.

 

Kyne: لطفا این کار را انجام می کنید اگر شما فکر نمی کنم آن را یک پیروزی بزرگ برای کاربران خود است.

 

Boser: این مورد که آیا یا نه شما می توانید آن خزیدن نیست. مردم اشتباه را است که با داشتن لینک بیش از حد بسیاری در صفحه اصلی. گوگل هنوز یک سلسله مراتب از لینک دوست دارد. چرا عبور حقوق صاحبان سهام به تمام کسانی که صفحات طولانی دم که بهتر مربوط به کاهش به پایین مسیر؟

 

فریزن: منوی همبرگر می توانید افزایش نرخ گزاف گویی شود. چرا شما می خواهید که؟

 

Lippay: Netflix بکشد واقعا به تست. اگر ما می رویم برای قرار دادن لینک در پایین صفحه، ما آن را تست کنید چگونگی تاثیر آن بر نرخ تبدیل. تجربه کاربر همیشه اول است.

 

Boser: چیزی همبرگر همیشه با برخی از طراح فکر آن را سرد شروع می شود، و یا آنها آن را در سایت یک رقیب را ببینید و به جای تست آن را با کاربران، آنها آن را از حافظه جمع کردن.

 

س: افکار در RankBrain؟

فریزن: RankBrain می تواند جایگزین "آیا منظور شما" نتایج شما را بدون دانستن. در واقع، آنها به فکر آنها بهتر از شما چه شما به دنبال برای مطمئن شوید.

 

Boser: در پایان روز، آن را فقط دوباره مرتب سازی مسائل، و شما باید به در نظر گرفتن مجموعه به مرتب دریافت کنید. که لینک ها و محتوا است. بنابراین متوقف کردن نگرانی در مورد RankBrain.

 

Kyne: نود درصد از زمان، هنگامی که کسی به من در مورد آنچه که می توانید انجام دهید به تحت تاثیر قرار RankBrain می پرسد، سایت خود را نشان می دهد انجام می دهند اصول اولیه است.

 

Boser: معدن [گوگل] پیشنهاد یک راه بسیار بهتر به صرف وقت خود است.

 

سالیوان: من در تلاش بود برای به دست آوردن گری [Illyes] که آیا این یک چیز پالایش جستجو یا یک چیز سیگنال رتبه بندی بود. گری پیشنهاد آن چیزی که سیگنال رتبه بندی بود، اما هر Google در دیگر گفته است که یک چیز پالایش جستجوهای بود، بنابراین من فکر می کنم آن چیزی که پالایش است. تئوری من این است RankBrain نمایش داده شد نقشه برداری به نمایش داده شد محبوب تر است، به عنوان مثال، "سوپر مترادف." این به این معنا نیست که شما باید برای قرار دادن هر مترادف در هر صفحه، به عنوان گوگل باید درک کنند که صفحه در مورد "کفش" باید برای "کفش رتبه "نمایش داده شد.

 

فریزن: هیچ کس دیده است هر گونه تغییر از RankBrain ظاهرا نورد. آن را دوست ندارم Thesaurus.com آغاز شده رتبه بندی برای همه چیز. (خط از روز!)

 

س: چگونه شما نزدیک می جستجوی صوتی؟

Boser: بیشتر محاوره مبتنی بر پست و به دنبال در "چگونه به" پژوهش بر اساس ایده های محتوا بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است؟

 

س: آیا AMPageddon پیشبینی میکنید؟

(ناله بزرگ از مخاطبان.)

 

Boser: آنها ساخت بسیاری از تهدیدات آشکاری به هل دادن مارک های رسانه برای دریافت بر روی AMP.

 

فریزن: شما در حال رفتن به آن را ببینید بیشتر برای اطلاعات در زمان واقعی. سایت های مانند Salesforce که نوع محتوای نداشته باشند، و AMP مناسب نوع نمایش داده شد ما را هدف قرار نمی.

 

Boser: مشتریان ما فقط میلیون ها نفر در رفتن پاسخگو چون گوگل آن را تحت فشار قرار دادند به سر برد، و در حال حاضر آنها می گویند شما باید برای رفتن AMP، که همیشه جلوتر از سایت پاسخگو خود رتبه خواهد شد، بنابراین در برخی از نقطه شما باید فقط پرتاب دست خود را چون ناشران نمی تواند نگه داشتن.

 

Lippay: من فکر می کنم این ایده از بالا بردن سرعت وب یکی خوب به طور کلی است.

 

Q: جستجوی امن. باید به مردم این کار را در آینده ای نزدیک؟ باید آنها را انجام AMP؟

Boser: آره، امن به خصوص در چیزهای جدید. AMP، احتمالا، اما ما باید صبر کنید تا ببینید نتایج.

 

فریزن: ما قصد داریم به آن نگاه کنید تا ما مجبور به.

 

س: آیا گوگل قصد به صورت روشن است که اگر شما AMP را انجام دهد، شما با عرض پوزش می شود؟

Boser: اگر شما در فضای خبری می باشد، شما در حال حاضر وجود دارد. من نفرت به آن می گویند، اما این یک تجربه بزرگ است. من دوست ندارم که چگونه آنها را مجبور بر ما، هر چند.

 

Kyne: اگر شما یک وب سایت سریع، شما باید توسط AMP تنبیه نیست چرا که شما در حال ارائه در چه AMP میخواهد انجام دهد.

 

Boser: گوگل قصد دارد به نتایج چرخ فلک سبک به دسکتاپ.

 

سالیوان: تمام نتایج در حال رفتن به مانند آتش زنه است.

 

س: آیا سیگنال های اجتماعی مهم است؟

Kyne: بله، اما آن را غیر مستقیم.

 

فریزن: این یک سیگنال همخوانی است.

 

Lippay: به یاد داشته باشید استفاده می شود عمودی اجتماعی وجود دارد؟ بنابراین وجود دارد الگوریتم خارج وجود دارد، و آن را هنوز هم می تواند در اطراف.

 

فریزن و گوگل و توییتر دوستان در حال حاضر می باشد.

 

Kyne: روشی که شما در حال تعامل با رسانه های اجتماعی است همیشه بهترین راه برای تعیین ارتباط است.

 

فریزن: روز از بازی های اجتماعی تقریبا انجام می شود ... و یا آن را حداقل راه سخت تر است.

 

س: زیر دامنه در مقابل دایرکتوری فرعی؟

فریزن و Kyne: دایرکتوری فرعی.

 

Boser: بستگی دارد. زیر دامنه می تواند برای شرایط سر، بسیار برای دم است.

 

Lippay: یاهو و مایکروسافت تمام سایت ها در دامنه های فرعی قرار داده است. اگر محتوای فوق العاده متفاوت است، زیر دامنه است.

 

فریزن: اگر می توان آن را در وب سایت خود، آن را می توانید بر روی یک زیر دامنه باشد. اگر آن را بخشی از «هرم محتوا،" آن را باید در یک دایرکتوری فرعی باشد.

 

Kyne: اگر شما یک سایت کوچک، شما لازم نیست برای قرار دادن مسائل در زیر دامنه.

 

س: چرا Boser تا خسته؟

Boser: من 20 سال در این کسب و کار را کردم و نیمی از آنچه گوگل می گوید یک مشت اراجیف است. ما می خواهیم همه چیز الگوریتم گوگل بود که آنها نمی دانستند که آن را خود انجام کشف کنید. ما در یک نقطه که در آن بسیاری از اطلاعات غلط از گوگل در آینده وجود دارد. نگاهی به همه چیز گوگل می گوید با یک دانه نمک است. این کسب و کار خود را. این سایت شما. شما می دانید چه چیزی درست برای کسب و کار خود را.

 

س: چه در جعبه ابزار خود را؟

Lippay: من حفر آمار و Ahrefs.

 

فریزن: مسائل استاندارد. SEMRush و فریاد قورباغه. ما با استفاده از BrightEdge. ما با استفاده از هر چیزی سرد و روی حیله و تزویر.

 

سالیوان: من دوست دارم که اجازه می دهد تا شما را به نمایش چگونه یک صفحه به نظر می رسد در کروم با دستگاه های مختلف

 

فریزن: نوار ابزار توسعه وب است که هنوز هم بهترین

 

Lippay: من به ابزار دسترسی گرفتن به تجربه چه کسی [بیند] که دارای تجارب اختلال بینایی در سایت خود. دستگاه Chromebox یکی از سرگرم کننده است.

 

س: استراتژی SEO که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن؟

Boser: اگر شما به میزبانی صفحات تکراری در دامنههای فرعی سایت شریک، پنهان سازی برای گوگل و 301 به سایت اصلی. که ممکن است هنوز هم کار می کنند. ؛-)

 

فریزن: یکی از بزرگترین کارهایی که کردیم آموزش کپی رایتر خود را به استفاده از کلمات ما می خواهیم برای رتبه بندی در کپی ما بود. در حال حرکت از وبلاگ ما یک زیر دامنه به یک دایرکتوری فرعی، ترافیک شبانه دو برابر شد.

 

Lippay: من لذت بردن از چیزهای شکستن به تازگی. آنها / خاموش صفحه کلیدی خود را در زمان بیشتر از همه محتوا و لورا سازمان برای یک تانک آماده است، اما هیچ اتفاقی نیفتاد. TL؛ DR - آن را به خوبی به Netflix بکشد.

 

Kyne: من دوست دارم به دنبال در معماری اطلاعات و درخواست در صورتی که مهم ترین محصولات / دسته / صفحات، و غیره بالا در معماری در مقابل یک درخت بزرگ از مسائل این است که اهمیت کمتری دارند.


7 نوع از کلمات کلیدی برای افزایش استراتژی در سئو

چهارشنبه 09 تير 1395
9:2

7 نوع از کلمات کلیدی برای افزایش استراتژی

بدانم چه نوع از کلمات کلیدی شما باید هدف قرار دادن؟ مقاله نویس رایان شلی نشان می دهد چگونه به دسته بندی کلمات کلیدی با استفاده از یک روش شخصی و صنعت متمرکز شده است.

رایان شلی در 28 ژوئن 2016 11:58

بیش

کلمات کلیدی پژوهش-SS-1920

کلمات کلیدی برای هر جنبه ای از مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها شما ضروری هستند، از روی سایت قرار دادن و استفاده به اکتشاف لینک و کسب. دانستن که شرایط به هدف قرار دادن و چگونه به هدف قرار دادن آنها را می توانید یا تولید نتایج بزرگ و یا در نهایت در یک فلاپ بزرگ.

 

تعریف و طبقه بندی کلمات کلیدی خود را در کمک رسانی لینک خود را و جامعه سازی آنلاین کمک خواهد کرد، که هر دو به منظور درایو ترافیک مربوط به سایت شما ضروری هستند. در حالی که تعدادی از مکاتب فکری وجود دارد که آن را به نوع کلمات کلیدی باید استفاده کنید می آید، من می خواهم شما را با هفت نوع ما در شرکت من و ما چگونه از آنها استفاده کنید در تمام زمینه های استراتژی SEO ما استفاده کنید.

 

1. کلمات کلیدی بازار تعریف

کلمات کلیدی بازار تعریف اصطلاحات و عبارات هستند مخاطبان خود را با استفاده از زمانی که صحبت کردن در مورد کسب و کار و یا صنعت خود را. این عبارات معمولا بسیار گسترده و عمومی، به طوری که آنها اغلب بسیار سخت تر برای رتبه بندی از دیگران، با این وجود، آنها هنوز هم بسیار مهم است.

 

این شرایط در خود بهینه سازی در صفحه بسیار مهم هستند. زیر SEO بهترین شیوه، اضافه کردن این شرایط در سراسر صفحات سایت خود را. کلمات کلیدی بازار تعریف نیز در پرش شروع ایجاد محتوا خود هستند. فریم این کلمات کلیدی در داخل پرسش گسترده تر می توانید به شما کمک کند برخی از مطالب بزرگ برای سایت یا وبلاگ خود را توسعه دهد.

 

وقتی که می آید به لینک اکتساب، استفاده از این شرایط به چشم انداز برای LINK- یا جامعه سازی فرصت ها. من می دانم که دستی پیوند ساختمان است که چیزی پر زرق و برق ترین این روزها، اما آن را بهتر از هر روش دیگر کار می کند. این شرایط ممکن است برخی از سایت های بزرگ دیگر در این زمینه خود را که شما می توانید با شریک کشف.

 

2. کلمات کلیدی و ضوابط تعریف

کلمات کلیدی و ضوابط تعریف شرایط هستند و عبارات مشتریان خود استفاده کنید تا خود را تعریف کنیم. چه مشتریان خود را خود پاسخ؟ چگونه می توانم آنها را به دیگران در گروه خود مراجعه کنید؟ این دو سوال شما را به کشف این کلمات کلیدی قدرتمند راهنمایی می کنند.

 

این نوع از کلمه کلیدی مهم است زیرا کمک خواهد کرد که شما کشف دیگران که به مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. برخی ممکن است به طور مستقیم به پایه مشتری خود را مرتبط و دیگران ممکن است در یک طاقچه مشابه باشد. در هر صورت، با استفاده از این شرایط، شما می توانید برخی از بینش بزرگ را به چگونه مخاطبان خود را صحبت می کند کشف و چگونه شما می توانید سایت خود را در راه است که آنان را اغوا به تعامل قاب.

 

SEO خیلی بیشتر از فقط جستجو است. آن در مورد ایجاد یک اتصال است. کلمات کلیدی و ضوابط تعریف شما کمک خواهد کرد با کسانی که می خواهند یا نیاز به محصول یا خدمات شما ارتباط برقرار کنند. با درک مخاطبان خود را خود تعریف می کند، شما می توانید مطالب بهتر، ایجاد ساخت محتوا بیشتر لینکهای مناسب و ساخت بهتر، اتصالات معتبر آنلاین.

 

3. کلمات کلیدی محصول

کلمات کلیدی محصول توصیف آنچه شما به فروش برساند. هنگامی که فهرست کردن و تحقیق در این شرایط، خاص باشد. به عنوان مثال، اگر شما فروش کامپیوتر، استفاده از نام های تجاری و همچنین: لپ تاپ دل، مک بوک پرو، سطح حرفه ای و غیره. این کمک خواهد کرد که شما کشف برخی از فرصت های بزرگ و چشم انداز که ملاقات سوله بسیار خاص در درون بخش مشتری هدف خود را.

 

در اغلب فضاهای، شما می توانید بخش های کوچکتر است که بسیار به یک نام تجاری خاص، سبک و یا نوع محصول اختصاص داده شده است. در این بخش، شما علاقه مندان به کالا که به طور معمول به احتمال زیاد به اقدامات زمانی که برای ارتباط و ایجاد نام تجاری نزدیک پیدا کلمات کلیدی محصول برای استفاده در سایت خود و نقطه آغاز بسیار خوبی برای ایجاد محتوا را برای وبلاگ خود می باشد.

 

4. رهبران فکری صنعت

رهبران فکری صنعت افراد یا گروه ها در بخش بازار خود را که شناخته شده هستند، احترام و مجموعه ای از تن می باشد. این ها هر کس دیگری می داند مردم، و اگر آنها را انجام دهد، آنها باید. در حالی که این کلمات کلیدی را نمی خواهد در تگ عنوان صفحه اصلی شما باشد، آنها را برای تلاش های امداد رسانی خود را بسیار مفید است. صنعت در نظر نظر رهبر کمک خواهد کرد که شما کشف روابط عمومی و مصاحبه فرصت است که می تواند ترافیک هدفمند به سایت خود جذب کند.

 

برخی از مکان های بزرگ برای کارشناسان نگاه کنید، اگر شما مطمئن نیستید که آنها چه کسانی هستند، عبارتند از آمازون، گوگل، فیس بوک و توییتر. اتصال با آنها در اجتماعی راه بسیار خوبی برای پیوستن به مکالمه، افزودن ارزش و حتی کسب اطلاعات بیشتر به خودتان است. در ادامه شما را به دانستن کارشناسان، بهتر است شما قادر خواهد بود به موقعیت ارائه خود را داشته باشد.

 

5. رقابت نام شرکت

رقابت نام شرکت در کشف چگونه دیگران در گزارش و درمان شرکت های مشابه به شما مفید هستند. این شرایط فکر رهبران در که شما نمی خواهد با استفاده از آنها برای بر روی بهینه سازی سایت مشابه صنعت می باشد. با استفاده از رقابت نام شرکت، شما قادر خواهید بود برای دیدن است که رقابت خود را در پوشش خبری و رسانه، در انجمن ها و وبلاگ ها - و شما می توانید به بررسی آنها حفاری به دست آوردن یک ایده بهتر از آنچه شما در برابر.

 

6. کلمات کلیدی عمودی مرتبط

کلمات کلیدی عمودی عبارتهای مرتبط در اکوسیستم بخش هدف خود را است. این شرایط می تواند از تامین کننده به صنایع مشتری محدوده، اما آنها نیاز به یک اتصال روشن به مخاطبان اصلی خود را. این شرایط در کشف فرصت های اکتشاف جدید، و همچنین به عنوان کمک به شما یک جامعه قوی از افراد همفکر ساخت مفید است.

 

کلمات کلیدی عمودی مرتبط تواند به شما کمک "متقابل گرده افشانی" لینک های توسعه و جامعه سازی تلاش های خود را. با ضربه زدن به سوله نزدیک مرتبط است، شما می توانید پیام خود را به دیگران که ممکن است علاقه مند اما فقط زیاد در مورد شما نمی دانم گسترش دهد. با این اطلاعات جدید، شما می توانید مطالب مفید و فضای ایجاد برای گرد هم آوردن این دو جامعه.

 

7. کلمات کلیدی Geotargeted

کلمات کلیدی Geotargeted کلیدی برای رتبه بندی های محلی خود را. به گفته گوگل، "50٪ از مصرف کنندگان که یک جستجوی محلی در گوشی های هوشمند خود انجام یک فروشگاه در یک روز بازدید، و 34٪ که بر روی یک کامپیوتر / تبلت جستجو نیز چنین کردند." تعریف کلمات کلیدی geotargeted شما کمک خواهد کرد چشم انداز محلی را هدف قرار گروه ها و وقایع شرکت شما می تواند با و / یا ضامن کنند.

 

SEO محلی یک راه قدرتمند برای رشد دسترس و نفوذ خود را در حیاط خلوت خود را است. اگر شما یک کسب و کار آجر و ملات، SEO محلی هارد هدفمند ترافیک نه فقط به سایت شما، اما به فروشگاه شما است.

 

هنگام انجام پژوهش در شرایط geotargeted، نه تنها به شهر و یا شهرستان خود را می چسبد. گسترش قلمرو خود را که شامل مناطق همجوار. اگر شما در شهرستان بزرگتر زندگی می کنند، شکستن شرایط جغرافیایی خود را به محله برای گرفتن یک بخش حتی بیشتر هدف قرار دادند.

 

افکار نهایی

هنگامی که آن را پیدا کردن، سازماندهی و استفاده از کلمات کلیدی می آید، بزرگترین قطعه از توصیه های من می توانم شما را است به بیمار و حفظ حفر. در ادامه شما را جستجو و بررسی، بیشتر به شما کشف. بعد از اینکه لیست خود را، سازماندهی کلمات کلیدی با عمل، و توسعه طرح خود را. بهینه سازی سایت خود را، و سپس تمرکز بر کمک رسانی خود را. با استفاده از این کلمات کلیدی، شما قادر خواهید بود برای ایجاد یک جامعه که درایو سایت خود را در مسیر درست کمک می کند.


کلیدی از گوگل پاندا پنگوئنگوگل در حال حاضر با استفاده از سیستم یادگیری ماشین RankBrain خود را به روند هر

دوشنبه 07 تير 1395
15:37

مت مک گی زندگی می کنند، وبلاگ آیا SMX پیشرفته کلیدی با گری Illyes گوگل، اما من می خواستم به چکیده ای از نکات در که موضوع اصلی که من احساس مهم بود، زیرا بسیاری وجود دارد.

 

نویسندگی

 

ما شب گذشته به دست که گوگل دیگر با استفاده از مؤلف، و نه حتی برای مقالات در عمق. بنابراین در حال حاضر آن است که به حذف تألیف از صفحات خود، تقریبا دو سال از گوگل در اصل کشته شدن تألیف. بله، من می دانم که برای تلفن های موبایل عقب، اما اگر چه گوگل اعلام کرد که آنها با استفاده از نویسندگی، آنها به طور کامل نمی توقف استفاده از آن تا به حال متوقف شده است.

 

RankBrain

 

گری Illyes، پس از بسیاری از سوال از دنی سالیوان، توضیح داد که شما نمی توانید بهینه سازی و یا انجام جستجوگرها برای RankBrain. وی افزود هیچ "نمرات" وجود دارد برای RankBrain - اگر چه او می گویند او گفت: آنچه گوگل در گذشته گفت که RankBrain عامل رتبه بندی است، حتی اگر آن را ندارد نمره مانند سرعت صفحه، پاندا، پنگوئن و رتبه بندی های دیگر ادامه خواهد داد سیگنال های ممکن است.

 

 

پاندا

 

پاندا، الگوریتم کیفیت محتوای گوگل، هنوز یک روز رسانی مداوم. اما این به روز رسانی هنوز هم اتفاق می افتد بسیار به آرامی و "ماه" طول می کشد تا به طور کامل از حافظه جمع کردن هر چرخه. گوگل همچنان به خزیدن در وب و اختصاص نمره به سایت، و آن طول می کشد ماه که برای نمره به رول از به شاخص. بنابراین اگر چه پاندا پیوسته است، آن است که در زمان واقعی نیست، و آن آهسته است.

 

پنگوین

 

در کوتاه مدت، گری Illyes نمی خواهد یک جدول زمانی در زمانی که نسخه بعدی از پنگوئن منتشر خواهد شد است. او گفت که تیم در حال کار بر روی آن، و او نمی چرا که او اشتباه بسیاری از زمان ها در مورد تاریخ انتشار این بود که به یک تاریخ است.

 

AMP، دستیاران و رباتها

 

دنی سالیوان خواسته گری Illyes به سئو چیزی که باید برای در سال آینده و یا تا آماده است. گری Illyes به مخاطبان دو چیز است. او گفت که AMP است برای رفتن به بزرگ، و سئو و مدیران سایت باید در حال حاضر در مورد آماده شدن برای AMP فکر می کنم.

 

او همچنین گفت که دستیاران، رباتها و chatbots در حال پیشرفت و توسعه، و مدیران سایت باید با توجه به آن منطقه پرداخت. یکی به فرض کنیم او با اشاره به نه فقط اخبار گوگل دستیار از I / O، بلکه در اطراف همه استفاده از chatbots و رباتها مختلف این روزها استفاده می شود.

 

شاخص های تلفن همراه

 

گری Illyes گفت گوگل هنوز هم در صفحه اول تلفن همراه تنها کار می کند. تلفن همراه تنها شاخص ممکن است برای جستجوی گوشی های هوشمند استفاده و جدا از شاخص نرمال باشد. در حال حاضر، نتایج جستجوی گوگل برای دسکتاپ و استفاده از تلفن همراه همین شاخص و تقریبا همه از سیگنال های رتبه بندی شده است. گوگل به دنبال برای جدا برخی از آنها را. گوگل به ما در گذشته که آنها در حال آزمایش این را گفت، و گوگل است که به وضوح هنوز هم در صفحه اول تلفن همراه تنها کار می کند.

 

کنسول جستجوی Google اطلاعات بیشتری

 

به نظر می رسد پس از سه سال از گوگل داده های بیشتر و سابقه طولانی از داده ها در کنسول جستجوی گوگل قول داد، ممکن است در آینده. گری گفت که تیم در حال کار بر روی آن و نتیجهی تیم کنسول جستجوی Google با تیم خود در مورد ساخت مطمئن شوید که به مدیران سایت تاریخ با تجزیه و تحلیل ترافیک جستجوی خود و داده های دیگر در کنسول جستجو بسیار "مستقیم" بود.

 

هنگامی که این اتفاق خواهد افتاد هنوز مشخص نیست، اما پیام گری در اینجا تحویل مثبت بود.

 

تصویب HTTPS

 

گری Illyes گفت که 34 درصد از فهرست گوگل است در حال حاضر HTTPS - است که روند رشد بسیار بزرگ برای HTTPS. او همچنین شدت توصیه می شود که مدیران سایت در نظر مهاجرت وب سایت خود را از HTTP به HTTPS چه زودتر، و نه بعد.

گوگل در حال حاضر با استفاده از سیستم یادگیری ماشین RankBrain خود را به روند هر پرس و جو که موتور جستجو قلم، و سیستم در حال تغییر است رتبه بندی از تعداد زیادی از نمایش داده شد.

 

اخبار این هفته به عنوان بخشی از داستان Backchannel استیون لوی در مورد تلاش های یادگیری ماشین در گوگل ظاهر شده است. از داستان، در توجه به RankBrain:

 

گوگل شخصیتی در دقیقا چگونه آن را بهبود می بخشد جستجو (چیزی برای انجام با دم بلند؟ تفسیر بهتر از درخواست مبهم؟) اما دین می گوید که RankBrain است فازی است "که در هر پرس و جو،" و رتبه بندی واقعی "را تحت تاثیر قرار احتمالا در هر پرس و جو نمی اما در بسیاری از نمایش داده شد. "

 

چه چیزی بیشتر، آن را بسیار موثر است. از صدها نفر از "سیگنال" جستجو گوگل با استفاده از زمانی که آن را محاسبه رتبه بندی آن (یک سیگنال ممکن است موقعیت جغرافیایی کاربر، و یا اینکه آیا تیتر در صفحه منطبق بر متن در پرس و جو)، RankBrain حال حاضر به عنوان سومین مفید ترین امتیاز.

ما در حال حاضر شنیده قبل از آن RankBrain نظر گرفته شده است سیگنال رتبه بندی جستجو مفید ترین، پشت محتوا و لینک ها اما قبل از این، گوگل تا به حال تنها در ماه اکتبر گذشته گفت: علنی که RankBrain برای پردازش یک "بخش بزرگی" از 15 درصد از جستجوهای آن پیش از این هرگز دیده بود استفاده شد.

 

به طور خلاصه: گوگل به وضوح اعتماد به نفس در توانایی های مرموز RankBrain است که آن را در حال حاضر برای کمک به با هر پرس و جو که موتور جستجو قلم، بیش از دو تریلیون در سال است.

 

چه RankBrain ممکن است انجام

آنچه اتفاق می افتد این است که RankBrain در واقع تغییر در رتبه بندی نتایج جستجو برای تمام کسانی که نمایش داده شد، بلکه برای "زیادی" از آنها، به عنوان اعلام کرد. چطور ممکنه؟

 

که متناسب با آنچه ما در مورد RankBrain درک کرده ام: به نظر میرسد تا حد زیادی به عنوان یک ابزار پالایش جستجوهای استفاده می شود. گوگل به نظر می رسد به استفاده از آن در حال حاضر برای هر جستجو برای درک بهتر آنچه که جستجو می باشد در مورد. پس از آن، جنبه دیگری از RankBrain ممکن تحت تاثیر قرار چه نتایج در واقع به نظر می رسد و به چه منظور، اما نه همیشه.

 

تصور کنید که RankBrain جستجو برای بیند "بهترین فروشگاه گل در لس آنجلس." این ممکن است درک کنند که این شبیه به جستجوی دیگری است که شاید محبوب تر، مانند "بهترین مغازه ها LA گل." اگر چنین است، پس از آن ممکن است فقط ترجمه برای اولین بار جستجو در پشت صحنه به یک ثانیه. آن را انجام دهید چون برای جستجو محبوب تر، گوگل داده های کاربر خیلی بیشتر است که کمک می کند تا آن را احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد کیفیت نتایج.

 

در پایان، RankBrain بود تغییر رتبه بندی این نتایج. اما آن را انجام داد که تنها به دلیل آن که منجر به جستجوی مختلف، نه به خاطر آن استفاده می شود برخی از عوامل رتبه بندی ویژه برای تاثیر که لیست دقیق در چه ترتیبی ظاهر شد.

 

با این حال، گوگل گفته است که RankBrain همچنین به عنوان یک سیگنال واقعی رتبه بندی استفاده می شود، تکرار است که روز گذشته در SMX پیشرفته ما نشان می دهد.

 

هیچ چیز، اما تمرکز بر روی محتوای بزرگ: برای سئو و جستجو بازاریابان در مورد آنچه که آنها در حال حاضر که RankBrain نگاهداشته است تا باید انجام دهید نگران، پاسخ یکسان باقی می ماند. ، ما گفته شده است که حتی افرادی در گوگل کاملا نمی دانند که چگونه RankBrain چه این کار را. صادق باشید. اما در نهایت طراحی شده برای پاداش محتوای بزرگ است. پس در آن است که همیشه مورد با SEO شده تمرکز، و شما را در مسیر حق با شماست.


تحقیق جستجو در سئو

شنبه 08 خرداد 1395
2:33

تحقیق جستجو در سئو


سئو وبازاریابی موتورهای جستجو

شنبه 08 خرداد 1395
2:26

سئو وبازاریابی موتورهای جستجو